SUPER ZĽAVA: Kúpte 3 plechovky, zaplaťte len 2❤️ AUTOMATICKÁ ZĽAVA V KOŠÍKU 😍

O karamelových cukríkoch

V Karamelkove predávame PREMIUM karamelové cukríky (karamelky s mliečnou príchuťou), ktoré sú vyrábané podľa tradičnej a špeciálnej receptúry. Sú absolútne jedinečné, lahodné a doslova sa rozplývajú v ústach pri každom súste.

Naše karamelky si nechávame vyrábať od veľmi starostlivo vybraného dodávateľa v POĽSKU , ktorý má s výrobou viac ako 30 rokov skúseností. Prečo sme si vybrali práve túto krajinu? Sme milovníci karameliek, v zahraničí bežne nazývaného „cream fudges“. Naším cieľom bolo priniesť na slovenský trh ten najlepší karamelky, aby sme sa s vami mohli podeliť o našu lásku k tejto pochúťke. Ako viete, tradičné poľské sladkosti sú takzvané „ KRÓWKI “, ktoré tam majú takmer storočnú históriu. Sotva niekto môže poprieť, že náš sused vyrába najlepší !cream fudge" na svete. 

Výber destinácie bol celkom jednoduchý, ale výber toho najlepšieho producenta v danej krajine až taký jednoduchý nebol. V Poľsku sú desiatky výrobcov karamelových sladkostí (=krówki). Náš cieľ bol jasne definovaný a nechceli sme robiť žiadne kompromisy. Chceli sme dovážať tie najchutnejšie a najkvalitnejšie karamelky. A tak sme hľadali, skúšali, pýtali sa, čítali recenzie, telefonovali a nakoniec sme sa dohodli na spolupráci, na ktorú sme veľmi hrdí!

 

Trvanlivosť karamelových cukríkov je 2-3 mesiace po dodaní (minimálne vždy 2 mesiace, maximálne vždy 3 mesiace). Presný dátum spotreby je uvedený na obale každej objednávky. Karamely postupne kryštalizujú a tvrdnú. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Ak nie sú skladované na suchom a chladnom mieste, proces kryštalizácie prebehne rýchlejšie a karamely rýchlejšie stvrdnú.

Aké je zloženie karameliek?

Karamelové cukríky obsahujú: cukor, glukózový sirup, sušené odstredené mlieko (14%), maslo (pasterizovaná smotana), voda, arómy.

Energetická hodnota:

1742 KJ/412 KCAL;

Tuky 6,16g (z toho nasýtené 3,58g);

Sacharidy 84,79g (vrátane cukrov 62,6g);

bielkoviny 4,49g;

Soľ 0,16 g

✅BEZLEPKU

✅BEZ PALMOVÉHO OLEJA

✅BEZ PRIDANÝCH KONZERVANTOV